Белый дом

Чайная культура и традиции Британии

02.03.18
Чайная культура и традиции Британии

Культура споживання чаю має довгу історію і свої особливі традиції в кожній країні. Жителі Туманного Альбіону є одними з найвідданіших шанувальників чаю серед європейських жителів, а англійська традиція чаювання нараховує вже більше трьох століть.

З ім'ям королеви Вікторії пов'язана поява чорного індійського і цейлонського чаю в житті англійського суспільства. Складні відносини у той час між Китаєм і Англією призвели до скорочення поставок китайського чаю, і королева Вікторія підписала указ про створення британської чайної компанії «Assam Tea Company» в північній індійській провінції Ассам, яка в цей час була британською колонією.

Саме тут британці добилися значних успіхів з вирощування чайного куща, отримавши при цьому абсолютно новий сорт чаю. Незабаром британці заклали чайні плантації в іншій своїй колонії - на острові Цейлон, де вологий клімат, круті гірські схили, спекотне сонце дозволили вирощувати чудові сорти чаю.

Поступово сорти чаю, вирощені в Індії та Цейлоні, зайняли провідне місце у світовій лінійці сортів. Чай перестав бути екзотичним товаром, а перетворився в справжній англійський продукт, який став невід'ємним елементом британського життя. Уже до середини XIX століття Великобританія стає найбільшою державою з виробництва чаю, здатною забезпечити потреби не тільки власного суспільства, а й інших європейських сусідів.

Сьогодні Newby є і залишається не лише втіленням британської якості чайного продукту, а й відроджує культуру та традиції чаювання, щоб кожен зміг насолодитися справжнім смаком преміального чаю.

Профитекс

Реклама

Новый поставщик в каталоге

Белый Дом

Белый Дом

Прачечная для организаций

Предложение недели

Поставщик недели

Амир Фрут

Амир Фрут

Поставка овощей, фруктов, зелени и ягод в рестораны, кафе, гостиницы

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама