Полезные советы от компании Посуда-сервис

25.01.21
Корисні поради від компанії Посуд-сервіс

Про чайні церемонії ми все давно чули, але культура вживання кави не менш багата і цікава своїми ритуалами. Одна з особливостей - подавати різні кавові напої в посуді, який відрізняється об'ємом, формою, матеріалом виготовлення.

Чашки для еспресо

Еспрессо зі свіжообсмажених зерен володіє винятковим ароматом і міцністю. Для збереження цих якостей його прийнято подавати в компактних порцелянових чашечках з товстими стінками. На їх білосніжному тлі вигідно виділяється чорна кава з кремовою пінкою. Всередині поверхня посуду обробляють емаллю, щоб колір порцеляни не змінювався. Правильна чашка для еспрессо має діаметр і висоту не більше 5 см, об'єм варіюється в межах 35-90 мл. Матеріал, який використовується для чашки, здатний довго утримувати тепло. Рекомендується підігріти посуд перед тим, як наливати напій.

Чашки для турецької кави

Кава, приготована за східним рецептом, ще міцніше і більш насичена, ніж еспресо. І кофеїну в неї теж більше. Такий напій гірчить, має щільну текстуру, через що після кожного ковтка доводиться пити воду. А буває і навпаки: склад готують солодко-нудотним. Зважаючи на ці особливості напій наливають в невеликі керамічні чашки, обсяг яких не перевищує 40 мл. Вони виконані з тонкими стінками, прикрашені візерунками, позолотою, перламутровими малюнками. Матеріал є хорошим теплоізолятором: каву прийнято пити гарячою, притримуючи денце долонею. Посуд настільки крихітних розмірів зручний під час дегустації різних купажів.

Чашки для американо

Американці люблять вживати напій величезними порціями, так що вони використовують кружки до 300 мл. Для американо не характерна значна міцність Найчастіше об'єм напою доводять до 120-160 мл, тому сервірувати його можна в трапецієподібну чашку. Коли вміст включає вершки та інші добавки, беруть тару 180 мл.

Чашки для капучино і латте

Унікальність цих напоїв - рясна вершкова або молочна пінка, нерідко служить своєрідним полотном для зображення у форматі латте-арт. Звичайно ж, для демонстрації такого мистецтва буде потрібен посуд, максимально розширений у верхній частині. Прийнятна величина кружки становить 150-220 мл, пінка може розташовуватися на рівні кромок або трохи виходити за їх межі.

Стаття надана компанією Посуд-сервіс.

Профитекс

Реклама

Поставщик недели

Pradex

Pradex

Cовременная мебель и предметы интерьера из искусственного ротанга

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400