Шезлонги из ротанга - гарантия комфортного отдыха

18.05.21
Шезлонги з ротанга - гарантія комфортного відпочинку

«Одна з безперечних і чистих радостей є відпочинок після праці». - Стверджував Еммануїл Кант і без сумніву мав рацію. Саме тому компанія PRADEX приділила пильну увагу розробці шезлонгів - меблів для відпочинку. Ергономічні та функціональні шезлонги PRADEX зроблені зі штучного ротанга так, щоб відпочинок на них був максимально комфортним.

Шезлонги з ротанга: переваги

Штучний ротанг - сучасний легкий і довговічний матеріал - ідеально підходить для створення шезлонгів саме тому, що абсолютно стійкий до перепаду температури, грибкових пошкоджень, дії вологи і сонячних променів.

Всі шезлонги PRADEX мають легку конструкцію, здатну встановлюватися на будь-якій поверхні, зберігаючи стійке положення. Це дозволяє використовувати шезлонг з ротанга при обладнанні пляжних комплексів, spa-салонів, на відкритих терасах і верандах, поблизу відкритих і закритих басейнів, в саду і інших місцях відпочинку.

Шезлонги з ротанга - гарантія комфортного відпочинку

Стильні шезлонги PRADEX абсолютно невибагливі в догляді.

Пропозиція

В арсеналі PRADEX є безліч моделей шезлонгів, що дозволить вибрати варіант виробу, що повністю відповідає як цілям призначення, так і стильовим побажанням. Це може бути, наприклад, зручний штабельований шезлонг з рухомою спинкою, що змінює положення, який прекрасно підійде для обладнання великих пляжних комплексів, або авторський монолітний шезлонг-каное, здатний прикрасити зону відпочинку на відкритій терасі.

Реклама

Предложение недели

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400