Как удивить своих гостей?

29.10.19
Як здивувати своїх гостей?

Міжнародна виставка готельно-ресторанного бізнесу в США, що пройшла в Чикаго, визначила чотири основні тренди, які популярні в цьому році і в найближчому майбутньому.

1.Бургери на рослинній основі

Особливість рослинного м'яса в тому, що воно виглядає, готується і має таку ж структуру, як і м'ясо тваринного походження. Але при цьому білок в такій веганській альтернативі замінений більш здоровою версією: не містить холестерин, до того ж в ній на 25% менше насичених жирів, ніж в яловичині. Роблять рослинне м'ясо в основному з гороху, коричневого рису, бобів мунг, буряка і кокосового масла. Звичайно ж, воно не містить ГМО і глютен.

2.Безглютенове печиво

У нас вже є безглютеновий хліб і каші. Тепер набирають популярність корисні веганські солодощі. Вони практично не містять білий цукор і підходять для людей з непереносністю пшеничного білка. Веганське і безглютенове тісто дає можливість кондитерам і пекарям пропонувати гостям свіжу випічку, структура і смак якої не поступається звичному тісту. Тому в найближчому майбутньому ця концепція буде тільки розвиватися.

3. Кава колд брю з цитрусовими

Віяння, звичайно, не можна назвати надновим, але найближчим часом тренд буде поширений повсюди. Якщо зараз можна зустріти в кав'ярнях поєднання напоїв з апельсиновим фрешем, то скоро до нього приєднаються та інші цитрусові — лимон і грейпфрут. Наприклад, вони прекрасно доповнять «Колумбію» світлого обжарювання.

4. Рідкі оливки

Так, все вірно. Це оливки, зроблені з крапель рідини. Називаються Caviaroli Drops і можуть бути використані в якості закуски, гарніру або добавки в напій. Придумали цю штуку іспанські брати, шеф-кухарі Альберт і Ферран Адрія, і популяризували її в одному з найвідоміших ресторанів - elBulli. Тепер виробництвом рідких оливок в легкій желатиновій оболонці займається компанія Wagshal's Imports, так що вони доступні всім.

Дивуйте своїх гостей та слідкуйте за трендами і ваш бізнес завжди буде «на плаву».

Profitex - вибір професіоналів!

Профитекс

Реклама

Новый поставщик в каталоге

HotMax

HotMax

Интернет магазин пищевого оборудования для баров, кафе и ресторанов

Предложение недели

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400