Белый дом

Столешницы для кафе

02.11.18
Стільниці для кафе

Столи в кафе, барах чи ресторанах - це вісь, навколо якої все крутиться. За стіл садять відвідувачів, на стіл приносять замовлення і за столом клієнт оцінює якість і смак страв. Стільниця - це частина столу, на якій відразу зупиняється погляд людини. І від того, яка у вас стільниця для столу, багато в чому буде визначено ставлення клієнта до закладу в цілому. Відвідувачі постійно бачать стільницю, а уявіть собі, що вона "не першої свіжості"? Яке у них буде враження? На скатертини розраховувати не варто, так як їх періодично доводиться міняти при клієнтах і на очі знову потрапляють стільниці.

Стільниці для столів можна розділити на дві групи: стільниці для вуличного використання і стільниці для внутрішніх приміщень. Якщо ви вирішили купити стільницю для вуличного кафе, варто врахувати не тільки її зовнішній вигляд, але і те, як вона переносить великі перепади температур і вологості, наскільки стійка до механічних впливів, сонячних променів, цвілі і бактерій. Буде неприємно, якщо стільниця розбухне від дощу, або її вигне від перепадів температур і вологості.

Якщо необхідні стільниці для залу, будь ласка, їх асортимент великий. Це можуть бути стільниці з натурального дерева і каменю, з штучного каменю, пластикові, шпоновані стільниці і стільниці з нержавіючої сталі. У цьому випадку вибір обмежений лише вашою фантазією і дизайном інтер'єру закладу. Найпопулярнішими практичними і красивими є фанеровані шпоном стільниці з кромкою масиву дуба. Кромка може бути будь-який декоративної форми і товщини. Стандартна кромка 40 мм. Можливе виготовлення з "фальш спідницею", наприклад товщиною 90 мм. Їх виділяє невисока ціна, практичність у використанні і великий вибір варіантів виготовлення, що дозволяє вписати в будь-який інтер'єр.

Щоб зробити правильний вибір і купити стільницю для столу, необхідно врахувати місце, де вона буде експлуатуватися і дизайн, щоб стільниця гармонійно вписалася в інтер'єр, як громадського закладу, так і квартири, дачі, заміського будинку.

Як доглядати за шпонованим стільницями з фігурною кромкою з масиву

Якщо дотримуватися елементарних правил догляду за виробами з натуральних матеріалів, вони вам прослужать довгий час, радуючи своїм прекрасним зовнішнім виглядом і не виділяючи ніяких шкідливих речовин в навколишнє середовище.

Стільниці зі шпоном дуба та кромкою з масиву прості в догляді, екологічні, з неповторною деревної фактурою, не відрізняються від стільниць з масиву. Завжди будуть в моді завдяки своїм відмітним якостям: вони не схильні до різких перепадів температур, в догляді невибагливі. Досить щодня протирати поверхню м'якою вологою ганчірочкою з легким мильним розчином, пролиту рідину необхідно відразу промокнути сухими серветками, так ви продовжите термін експлуатації, і ваші дерев'яні столи будуть ще і найкрасивішим елементом інтер'єру.

Стаття надана компанією «Рестопрайм».

Fd-store
Профитекс

Реклама

Предложение недели

Поставщик недели

Fd-Store

Fd-Store

Дизайн, печать и производство папок для меню

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400