Белый дом

Как ухаживать за мебелью для ресторана

08.11.18
Як доглядати за меблями для ресторану

Як прибирати у квартирі або будинку господарі вирішують самостійно. Інша справа працювати з чистотою і порядком громадських закладів. Крім клієнтів, які суворо ставляться до цього питання, існує ряд контролюючих органів, які проводять регулярні перевірки харчових закладів. Ресторанам ці служби приділяють особливу увагу. Адже розвиток хвороботворних бактерій в приміщеннях, де приймають їжу, відбувається набагато швидше. Працівникам необхідно точно знати, як доглядати за меблями для ресторану.

Для запобігання надмірних забруднень в подібних закладах проводиться не просте прибирання, а із застосуванням дезінфікуючих засобів. Меблі повинні бути високої якості, здатні витримати різні речовини для прибирання і при цьому не втратити своїх експлуатаційних якостей і зовнішнього вигляду.

Матеріали для ресторанних меблів

При виробництві меблів для ресторанів використовуються практичні, зносостійкі і довговічні матеріали. Серед них особливою популярністю користуються ті, за якими доглядати простіше. Для власників ресторанного бізнесу важливо, щоб краса зовнішнього вигляду меблів гармонійно поєднувалася з експлуатаційними характеристиками.

Власники обирають матеріали з екошкіри. З неї виготовляють видиму частину м'яких меблів. Виробники пропонують широкий асортимент кольорової гами виробів зі шкіри. Цей матеріал володіє м'якістю, повітропроникністю. Це важливо для комфорту відвідувачів ресторану.

Внутрішнє наповнення меблів також має відповідати певним вимогам:

 • вологостійкість;
 • термостійкість;
 • стійкість до вигоряння;
 • легкість в догляді і стійкість до плям;
 • міцність.

Якісні меблі повинні володіти всіма зазначеними характеристиками.

Правила догляду за ресторанними меблями

 1. При грамотному догляді за меблями в ресторані, вони будуть тішити гостей і власників тривалий час. Фахівці рекомендують дотримуватися порад по догляду за меблями:
 2. Необхідно щодня видаляти пил з меблів спеціальною сухою щіткою або пилососом;
 3. Джерела тепла повинні знаходитися на відстані не менше 1 метра від меблів;
 4. Для збереження яскравості кольору меблів потрібно мінімізувати вплив сонячних променів. Відмінним способом є використання штор і жалюзі;
 5. Пролиті рідини слід негайно видаляти з поверхонь, щоб уникнути тривалого контакту меблів з вологою;
 6. При використанні покривал, подушок та іншого текстилю, звертайте увагу на його якість. Адже фарбувальні речовини залишають сліди, від яких складно позбутися;
 7. При санітарній обробці краще користуватися водно-мильним розчином. Не варто застосовувати сильні відбілюючі засоби і засоби для виведення плям;
 8. Плями від вина, кулькових ручок видаляють 20%-ним розчином спирту. Плями жиру необов'язково виводити, вони зникнуть без цього;
 9. Сушка меблів після збирання повинна проводитися природним способом, без використання нагрівальних приладів;
 10. Один раз на рік радять обробляти шкіряну поверхню спеціальним просоченням, яке відштовхує воду;
 11. Столи та інші стільниці потрібно протирати після кожного відвідувача.
 12. При пошкодженні меблів необхідно якомога швидше провести їх ремонт або заміну;
 13. Під час прибирання не можна забувати підлогу. Там можуть бути частинки їжі, пролита рідина;
 14. Якщо м'які меблі мають ящики для зберігання, то обов'язково проводити прибирання і в них;

Якщо власники ресторану вітають перебування маленьких дітей в закладі, то ідеально було б передбачити для них окрему ігрову зону. Прибрати в одному місці простіше, ніж у всьому ресторані. Діти досить маленькі і пролазять навіть у важкодоступні місця. Тому при прибиранні за ними не можна пропускати жодного сантиметра площі.

Дотримуючись цих нехитрих правил, можна зберегти всі меблі у первісному вигляді.

Розібравшись з тонкощами прибирання, варто підбирати нові меблі у свій заклад від перевіреного виробника. Ми пропонуємо вам стати володарем стільців, столів, диванів і крісел високої якості, сучасного дизайну від компанії РестоПрайм. Ознайомитися з асортиментом можна в нашому каталозі.

Fd-store
Профитекс

Реклама

Предложение недели

Поставщик недели

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400