Белый дом

Як підібрати меблі для пабу?

19.11.18
Як підібрати меблі для пабу?

Чи існують відмінності між вибором меблів для барів або пабів в англійському та ірландському стилі? Слово "паб" походить від англійського "publichouse" - місце, де робітники і фермери могли відпочити і поспілкуватися в спокійній і дружній обстановці. Створення пивного бару вимагає дотримання традицій, оскільки це класичний заклад, що відповідне особливому духу й атмосфері старої Європи. Перш, ніж приступити до оформлення інтер'єру і вибору меблів для пабу, необхідно розібратися в різниці між класичним англійським та ірландським стилем. Вони досить чіткі, але існують і спільні риси.

Спершу розглянемо відмінності:

Англійському пабу властива респектабельність. Це солідні і комфортні заклади, які сприяють спокійним бесідам. Стіни повсякчас декоровані текстилем або тканинними шпалерами. Обов'язково розташуйте у такому пабі добротні м'які меблі для кафе, оздоблені зносостійким текстилем або штучною шкірою природних кольорів.

Ірландський паб - це простір для веселощів. У таких закладах необхідно облаштувати сцену для музикантів та вільний простір для танців. Стіни просто пофарбовані, часто — без штукатурки. Важлива особливість декору ірландського пабу - це величезна кількість смішних дрібничок, прапорців, вимпелів, фотографій і картин. Меблі для пивного бару в ірландському стилі повинні бути міцними.

На цьому, ймовірно, відмінності закінчуються. Як бачимо, їх не так вже й багато. Але, ці особливості повністю визначають вибір цільової аудиторії, атмосферу і специфіку закладу.

Класичний інтер'єр пабу можна створити за допомогою меблів для барів

Найважливіша особливість цього закладу - атмосфера затишку, надійності і дбайливе ставлення до традицій. Найпростіший і швидкий спосіб створити такий простір - купити меблі для кафе з ефектом зістареного дерева або пофарбованого у темний колір. Вам не підійдуть витончені форми, стільці на тонких ніжках. Меблі повинні бути міцними і зручними, масивні і трохи грубуваті.

Класична барна стійка - найкращий варіант. Простота, добротність, функціональність, безліч поличок для різноманітних напоїв - ось і все, що необхідно. Обов'язкові барні стільці, стилізовані під грубо збиті високі табурети.

Не можна забувати, що цільова аудиторія пабів - це, переважно молодіжні компанії. У вашому залі повинні бути великі столи, за якими з комфортом поміститься 10-12 чоловік і зручні м'які дивани.

Дерев'яні балки, притінене світло, перегородки, що дозволяють облаштувати зонування простору і відокремити столи один від одного, вікна-вітражі — все це допоможе створити класичний інтер'єр і внести у нього справжню атмосферу затишку.

Сучасні тенденції в оформленні закладу і вибір меблів для кафе або пабу

Класичний стиль не завжди вписується в концепцію і особливості приміщення закладу. Що робити у такому разі? Скористайтеся можливістю створити сучасний інтер'єр на базі стилю кантрі. Саме цей напрямок максимально близький до інтер'єру, характерному для класичного пабу. Але водночас надає дизайнерові свободу вибору.

Незалежно від концепції та кольорової гами, замовте у виробника меблів столи, барну стійку і стільці з натурального дерева. Цей матеріал є обов'язковим, якщо ви бажаєте створити затишну атмосферу. Це найважливіша відмінна риса і класичного, і сучасного пабу.

Якщо вас не влаштовує напівтемрява, характерна для автентичного пивного бару, пофарбуйте стіни у світлі кольори. Великі панорамні вікна також цілком вписуються в стилістику сучасного пабу.

Бажаєте урізноманітнити колірну гамму і додати в інтер'єр яскраві акценти? Замовте м'які меблі для ресторанів, оббиті червоною, зеленою, помаранчевою або яскраво-жовтою шкірою. Ці відтінки відмінно поєднуються з натуральною деревиною і освіжають інтер'єр.

Відмінний варіант - комбінація кантрі з прийомами, характерними для сучасного лофту. Не відштукатурена цегляна кладка, металеві конструкції і світильники, опущені до кожного столика, відмінно поєднуються з дерев'яними елементами та різнокольоровими барними стільцями. Варіантів створення стильного і оригінального інтер'єру для пабу надзвичайно багато. Скористайтеся послугами досвідченого дизайнера - і ваш заклад стане найпопулярнішим місцем відпочинку в місті.

Стаття надана компанією «Рестопрайм».

Fd-store
Профитекс

Реклама

Новый поставщик в каталоге

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Поставщик недели

Алфея

Алфея

Промышленные фильтры для удаления дыма, жира и запахов отходящих от кухонных плит

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400