Белый дом

Как правильно вибрать мебель для ресторанов, кафе и баров?

12.12.18
Як правильно вибрати меблі для ресторанів, кафе та барів?

Кожна людина відвідуючи бар, кафе або ресторан хоче відчувати себе комфортно, затишно і невимушено. Багато в чому це залежить від сприятливої обстановки в закладі. Саме тому при придбанні меблів та обладнання для Вашого ресторанного бізнесу потрібно приділяти особливу увагу дизайну, практичності і рівню комфорту. Чим привабливіше інтер'єр і екстер'єр Вашого закладу, тим більше шансів залучити до себе нових клієнтів, які із задоволенням будуть приводити до Вас своїх друзів, родичів, знайомих, тим самим забезпечувати Вам стабільний дохід. Варто розуміти, що меблі повинні бути комфортними, зручною в експлуатації, а також легко вписуватися в дизайн бару, кафе чи ресторану. Ваш заклад має вигідно відрізняться від Ваших конкурентів і бути на крок попереду, аби кожному клієнту хотілося повернутися саме до Вас. Давайте ознайомимося з різновидами меблів та їхніми особливостями. А також з вибором оптимального варіанту. 

Розглянемо деякі особливості облаштування барів, кафе, ресторанів. Основним призначенням будь-яких закладів є приємне проведення часу клієнтів, будь то ділова зустріч або просто відпочинок з друзями. Спочатку слід зрозуміти основні відмінності між меблями для кафе, ресторанів і барів.

Вибір меблів для кафе

Слово "кафе" у багатьох асоціюється з кавою. І не просто так, адже з французького слово "кафе" перекладається як «кава». Зазвичай, кафе це невеликі заклади громадського харчування з обмеженим вибором продукції і, в більшості випадків, мають літній майданчик. Кафе орієнтовані на клієнтів незалежно від рівня доходів і соціального статусу, їх можуть відвідувати як бізнесмени для проведення ділових переговорів, так і клієнти, які просто хочуть випити чашечку кави з смачним десертом. Особливу увагу, при облаштуванні даного типу закладів, варто приділяти саме літньому майданчику, який при правильному оформленні буде залучати Ваших потенційних клієнтів.

Вибір меблів для барів

У нашій країні, як і в усьому світі, найбільшою популярністю серед закладів користуються саме бари. Бар це не тільки відмінне місце для перегляду футболу великою компанією, але також місце, де можна просто добре відпочити і повеселитися. Особливістю кожного бару є велика барна стійка зі стійкою-стелажем, яка наповнена різної алкогольною продукцією. Меблі для барів потрібно підбирати з урахуванням простого дизайну, високої міцності і простоти в експлуатації.

Вибір меблів для ресторанів

Широкий асортимент вишуканих страв різних країн світу, елітні спиртні напої і високий рівень обслуговування - все це невід'ємна складова доброго ресторану. Саме тому варто пам'ятати, що якісні і презентабельні меблі це саме те, на що Вам слід звернути особливу увагу при оформленні інтер'єру. Підбираючи меблі, слід враховувати стиль всього закладу. Вони повинні бути м'якими і приємними на дотик. Найоптимальнішим варіантом будуть меблі з оббивкою з текстилю або шкіри.

Основними елементами меблів для закладів є столи, стільці, крісла, дивани, а також барна стійка. Розглянемо їх по порядку:

Як правильно вибрати столи

Підбирати меблі до кожного виду закладу необхідно індивідуально, з урахуванням всієї специфіки конкретного закладу. Для невеликих кафе найчастіше підбирають надійні дерев'яні столи круглої форми, в той час як для відкритого кафе найбільш підходящим варіантом будуть столи і стільці з високоякісного сучасного пластику.

Стільці, крісла та дивани

Цей вид меблів повинен бути міцним, ергономічним і довговічним. Для невеликих кафе цілком доречним буде придбання невеликих дерев'яних стільців, які з легкістю забезпечать достатню кількість посадочних місць. Стільці для бару необхідно підбирати з твердих порід дерева, вони повинні бути масивними і комфортними. У ресторанах можна використовувати практично будь-який вид меблів з урахуванням стилістичного оформлення та особистісних переваг.

Як вибрати барну стійку

На даний момент, існує величезний вибір різноманітних варіантів стійок для барів. Завдяки великій ціновій градації, Ви без проблем зможете придбати барну стійку, яка буде повністю відповідати всім Вашим вимогам. При виборі варто враховувати розмір і дизайн стійки, яка буде поєднуватися з тематикою закладу і вдало вписуватися у загальну картину інтер'єру. Хочемо також звернути Вашу увагу на модульні конструкції барних стійок, які користуються великим успіхом. Їх відмінна риса полягає в тому, що ці стійки можуть моделюватися в різних конфігураціях, що забезпечить Вам можливість більш гнучко підходити до заповнення вільного простору.

Якщо Ви вже визначилися з форматом закладу, його інтер'єром та екстер'єром, підрахували необхідну кількість меблів, то сміливо купуйте меблі з нашого каталогу продукції. І пам'ятайте, що меблі повинні бути зручними не лише для Ваших клієнтів, але і для співробітників які проводять більшу частину дня на роботі і потребують комфорту.

Ми пропонуємо широкий вибір меблів для барів, кафе і ресторанів. Ви можете вибрати необхідну Вам меблі, просто ознайомившись з нашим онлайн каталогом. Всі меблі виконані з екологічно чистих матеріалів і відрізняється високою якістю, яке Вас приємно здивує. Навіть якщо параметри меблів Вам не підійдуть, але Вас зацікавить модель, то Ви можете скористатися послугою з виготовлення меблів на замовлення.

Стаття надана компанією «Рестопрайм».

Fd-store
Профитекс

Реклама

Предложение недели

Поставщик недели

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400