Белый дом

Новинки Unox

31.01.17
пароконвектомат Cheftop MIND

Торгова марка Unox не перестає модернізувати свою продукцію. З кожним роком італійська компанія випускає все нові моделі, удосконалює технології. У цьому році було запущено виробництво вже 6й серії обладнання для  ресторанів, кафе, їдалень. Новий модельний ряд включає гастрономічні  пароконвектомати Cheftop MIND. MapsTM и пекарські конвекційні шафи  Bakertop MIND.MapsTM. Серія представлена двома варіантами - One и Plus.

MASTER.Touch Plus TM - це найповніший дисплей візуальної мови, який був  коли небудь створений для печей. За допомогою олівця MASTER.Touch TM ви можете малювати ваші процеси готування і зберігати їх в програмі MIND. Maps: ці рецепти стануть спадщиною вашого досвіду і допомогою для вашого персоналу. З функцією MULTI.Time ви зможете одночасно приготувати різні  страви, з різним часом готування. А з програмою MISE.EN.PLACE можливо готувати різні страви, гарантуючи їх готовність у один і той же момент.

MASTER.Touch Plus TM дає вам доступ до програм готування ChefUnox TM. Таким чином, навіть якщо ви не знайомі з пічкою, ви можете відразу почати готувати. Якщо ж ви знайомі з пічкою, але хочете покластися на досвід Unox, досить буде просто доторкнутися до однієї кнопці. Програми оновлюються автоматично, і вони інтуїтивно адаптуються до ваших потреб. MASTER.Touch Plus TM дає вам всю технологічну міць MIND.Maps TM в ще більш просторому і повному інтерфейсі. Креативний досвід без кордонів.

Мати під рукою технологію недостатньо. Основна відмінність дає можливість використовувати її інстинктивно, без роздумів. Це те, що пропонує MASTER.Touch One TM: дисплей LCD, з якого ви управляє всіма процесами печі. Відразу ж, без навчання. З інтерфейсом візуальної мови ви перейдете від ручного регулювання програм готування до їх малюнку секунда за секундою, до управління всім супутнім обладнанням. Автоматично зберігаються і повторювані нескінченне число разів процеси. Коли найдосконаліша технологія проста і інтуїтивна, переваги вашої роботи ви побачите з першого ж дня.

Температура, вологість, швидкість повітря, час. Взаємодія цих факторів визначає кінцевий результат приготування. З Unox Ви можете повністю контролювати їх все. Гарантуючи рівномірність і чітке дотримання встановлених параметрів. Завжди при будь-якій кількості відтворень. Універсальність комбінацій. Ви можете бути впевнені, що відчуєте різницю завдяки безлічі деталей найвищої якості і аксесуарам. Вам не потрібно постійно міняти вид обладнання, на якому Ви працюєте. Ви вільні у прийнятті рішень і можете легко реалізувати задумане.

Економія часу

Не втрачайте свого часу і час своєї команди. Залежно від моделі печі, яку Ви маєте, багато операцій автоматизовані. Починаючи від управління вологістю, швидкістю вентилятора і температурою і закінчуючи системою автоматичного миття. Додайте до цього можливість збереження автоматичних програм і їх багаторазового відтворення і Ви зможете побачити, як багато часу Ви заощадите і зможете присвятити іншим завданням.

Економія простору

Ефективність на кухні починається з організації простору. Ось чому Unox дає Вам можливість створення вертикальних колон з печей. Ви маєте велику функціональність і продуктивність на тих же квадратних метрах і можете здійснювати різні процеси готування одночасно. Але це ще не все. Ви можете звільнити більше простору на кухні в порівнянні з традиційними методами приготування, володіючи повним спектром переваг технологій, інтегрованих в піч.

Економія енергії

В середньому піч UNOX споживає на 30% менше енергії в порівнянні з традиційними професійними печами. Кожен процес готування під контролем, тому Ви можете уникнути марної трати електроенергії. Спеціальна технологія оптимізує розподіл енергії між сполученими печами. У Вас навіть є можливість отримувати на Ваш мобільний телефон дані електроспоживання і статистику експлуатації всього устаткування. Всі витрати під контролем.

У свою чергу компанія "РесторанІнвест" здатна надати своїм клієнтам аналогічні пароконвектомати в ціну 50% від вартості нового обладнання з наданням гарантії 6 місяців

Fd-store
Профитекс

Реклама

Новый поставщик в каталоге

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Поставщик недели

Алфея

Алфея

Промышленные фильтры для удаления дыма, жира и запахов отходящих от кухонных плит

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400