Белый дом

4 дня приготовления 7 дней работы от Vision Coldline

17.12.18

4 дня приготування, 7 днів роботи від Vision Coldline

СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ VISION - це результат 3-річних досліджень компанії Coldline, нове покоління універсальних машин, що використовують передові сучасні технології. VISION дозволяє регулювати температуру від -40 ° C до + 35 ° C, вологість від 40% до 95%, інтенсивність вентиляції від 30% до 100%. Це машина-новинка, яка одна може виконувати неймовірну кількість різних операцій.

COOK & CHILL
 Підприємство, що впровадило концепцію Cook & Chill (Приготуй і заморозь), може організувати виробництво протягом 4 днів в тиждень при роботі без вихідних. VISION допоможе вам раціонально витрачати сировину, підвищуючи якість і знижуючи до мінімуму втрати.
 

ЗРУЧНІ ПОРЦІЇ
 Заморожування окремих порцій дуже зручно: швидше розморозити 2 маленькі упаковки, ніж 1 велику, крім того, ви не ризикуєте розморозити більше, ніж потрібно. При використанні плоских упаковок правильної форми порції можна зберігати легко і впорядковано. На принтерах з системою bluetooth, можна наклеїти на упаковку етикетку із зазначенням продукту, дати вироблення і кількості, завжди знаючи терміни придатності ваших запасів.
 

ШОКОВЕ ЗАМОРОЖЕННЯ, ЗАМОРОЖУВАННЯ І РОЗМОРОЖУВАННЯ ТІЛЬКИ ТОГО, ЩО ПОТРІБНО
 Після приготування продукт можна охолодити до + 3 ° і зберігати, розділеним на герметичні ємності, протягом одного тижня. Надмірна кількість, яку не буде вжито найближчим часом, може легко заморожувати при -18 ° C і зберігатися при мінусовій температурі. При розморожуванні окремих порцій спеціальною програмою VISION не відбувається жодних змін початкових властивостей продукту.

Статья предоставлена компанией «Профитекс–Сервис».

Fd-store
Профитекс

Реклама

Предложение недели

Поставщик недели

Лодмар Украина

Лодмар Украина

Продажа, поставки, обслуживание и ремонт профессионального оборудования

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400