Белый дом

ПриватБанк все лето будет бесплатно обслуживать предпринимателей, которые подключат #cashless

18.06.20
ПриватБанк все літо безкоштовно обслуговуватиме підприємців, які підключать #cashless

Для підтримки малого бізнесу в посткарантинний період ПриватБанк вводить з початку червня до кінця серпня 2020 року нульові тарифи на обслуговування підприємців, які підключать еквайринг для прийому оплати за товари та послуги за допомогою банківських карток.

За умови підключення еквайрингу і прийому платежів картками, в період антикризової акції для підприємців будуть діяти нульові тарифи на користування POS-терміналами, нульова абонплата за користування поточним рахунком і безкоштовні платежі на рахунки контрагентів в інших банках.

Таким чином, за три місяці економія для підприємця складає як мінімум 1 500 грн лише за абонплатою за обслуговування рахунку та еквайрингу. Замовити підключення еквайрингу можна тут: https://privatbank.ua/business/ekvajring-skb.

Також ПриватБанк безстроково продовжив дію спеціальних тарифів на обслуговування ІТ-підприємців та стартаперів, в рамках яких для айтішників та підприємців діють нульові тарифи на обслуговування та пільги на більшість інших послуг банку.

ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Приват24Next. ПриватБанк першим в Україні додав функціонал для підприємців систему “клієнт-банк” для фізичних осіб.

“Традиційно банки для обслуговування фізичних осіб та бізнесу використовують різні сервіси – так робили раніше і ми, але ще в минулому році було поставлено мету створити новий максимально простий сервіс для підприємців по роботі у Приват24 для фізичних осіб”, – розповідає керівник напрямку малого та середнього бізнесу ПриватБанку Клюєв Сергій. – “Тепер більше 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, вже зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24. Ми постійно проводимо опитування клієнтів, щоб робити наші сервіси ще зручніше. Тому надалі ми плануємо спрощувати функціонал мобільного Приват24 для підприємців, а саме, можливість відкривати рахунок онлайн на pb.ua/fop, робити ще більш зручними операції з кредитами, депозитами, валютою, здаванням звітів та інші операції, які зараз доступні у окремій системі Приват24 для бізнесу. Також робити практичнішим порядок дистанційної взаємодії підприємців зі своїми найманими бухгалтерами прямо всередині мобільного Приват24”.

За дослідженнями компанії GfK більше 65% підприємців вважають саме ПриватБанк основним банком для свого бізнесу. При цьому з початку 2017 року активна клієнтська база ПриватБанку збільшилася на більш ніж 200 тисяч підприємців.

Профитекс

Реклама

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400