Белый дом

ПриватБанк все лето будет бесплатно обслуживать предпринимателей, которые подключат #cashless

18.06.20
ПриватБанк все літо безкоштовно обслуговуватиме підприємців, які підключать #cashless

Для підтримки малого бізнесу в посткарантинний період ПриватБанк вводить з початку червня до кінця серпня 2020 року нульові тарифи на обслуговування підприємців, які підключать еквайринг для прийому оплати за товари та послуги за допомогою банківських карток.

За умови підключення еквайрингу і прийому платежів картками, в період антикризової акції для підприємців будуть діяти нульові тарифи на користування POS-терміналами, нульова абонплата за користування поточним рахунком і безкоштовні платежі на рахунки контрагентів в інших банках.

Таким чином, за три місяці економія для підприємця складає як мінімум 1 500 грн лише за абонплатою за обслуговування рахунку та еквайрингу. Замовити підключення еквайрингу можна тут: https://privatbank.ua/business/ekvajring-skb.

Також ПриватБанк безстроково продовжив дію спеціальних тарифів на обслуговування ІТ-підприємців та стартаперів, в рамках яких для айтішників та підприємців діють нульові тарифи на обслуговування та пільги на більшість інших послуг банку.

ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Приват24Next. ПриватБанк першим в Україні додав функціонал для підприємців систему “клієнт-банк” для фізичних осіб.

“Традиційно банки для обслуговування фізичних осіб та бізнесу використовують різні сервіси – так робили раніше і ми, але ще в минулому році було поставлено мету створити новий максимально простий сервіс для підприємців по роботі у Приват24 для фізичних осіб”, – розповідає керівник напрямку малого та середнього бізнесу ПриватБанку Клюєв Сергій. – “Тепер більше 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, вже зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24. Ми постійно проводимо опитування клієнтів, щоб робити наші сервіси ще зручніше. Тому надалі ми плануємо спрощувати функціонал мобільного Приват24 для підприємців, а саме, можливість відкривати рахунок онлайн на pb.ua/fop, робити ще більш зручними операції з кредитами, депозитами, валютою, здаванням звітів та інші операції, які зараз доступні у окремій системі Приват24 для бізнесу. Також робити практичнішим порядок дистанційної взаємодії підприємців зі своїми найманими бухгалтерами прямо всередині мобільного Приват24”.

За дослідженнями компанії GfK більше 65% підприємців вважають саме ПриватБанк основним банком для свого бізнесу. При цьому з початку 2017 року активна клієнтська база ПриватБанку збільшилася на більш ніж 200 тисяч підприємців.

Профитекс

Реклама

Новый поставщик в каталоге

HotMax

HotMax

Интернет магазин пищевого оборудования для баров, кафе и ресторанов

Предложение недели

Поставщик недели

Технофуд

Технофуд

Тепловое, кухонное, холодильное, торговое оборудование для ресторанов, кафе, баров

Рекомендуем

Restoran.UA – Всё о ресторанной жизни Киева

Реклама

Правый нижний 240x400