Белый дом

4 дня приготування, 7 днів роботи від Vision Coldline

17.12.2018

4 дня приготування, 7 днів роботи від Vision Coldline

СУЧАСНА ТЕХНОЛОГІЯ VISION - це результат 3-річних досліджень компанії Coldline, нове покоління універсальних машин, що використовують передові сучасні технології. VISION дозволяє регулювати температуру від -40 ° C до + 35 ° C, вологість від 40% до 95%, інтенсивність вентиляції від 30% до 100%. Це машина-новинка, яка одна може виконувати неймовірну кількість різних операцій.

COOK & CHILL
 Підприємство, що впровадило концепцію Cook & Chill (Приготуй і заморозь), може організувати виробництво протягом 4 днів в тиждень при роботі без вихідних. VISION допоможе вам раціонально витрачати сировину, підвищуючи якість і знижуючи до мінімуму втрати.
 

ЗРУЧНІ ПОРЦІЇ
 Заморожування окремих порцій дуже зручно: швидше розморозити 2 маленькі упаковки, ніж 1 велику, крім того, ви не ризикуєте розморозити більше, ніж потрібно. При використанні плоских упаковок правильної форми порції можна зберігати легко і впорядковано. На принтерах з системою bluetooth, можна наклеїти на упаковку етикетку із зазначенням продукту, дати вироблення і кількості, завжди знаючи терміни придатності ваших запасів.
 

ШОКОВЕ ЗАМОРОЖЕННЯ, ЗАМОРОЖУВАННЯ І РОЗМОРОЖУВАННЯ ТІЛЬКИ ТОГО, ЩО ПОТРІБНО
 Після приготування продукт можна охолодити до + 3 ° і зберігати, розділеним на герметичні ємності, протягом одного тижня. Надмірна кількість, яку не буде вжито найближчим часом, може легко заморожувати при -18 ° C і зберігатися при мінусовій температурі. При розморожуванні окремих порцій спеціальною програмою VISION не відбувається жодних змін початкових властивостей продукту.

Статья предоставлена компанией «Профитекс–Сервис».

Профитекс

Реклама

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Лодмар Україна

Лодмар Україна

Продаж, постачання, обслуговування та ремонт професійного обладнання

Рекомендуем

Restoran.UA – Все про ресторанне життя Києва

Реклама

Правый нижний 240x400