Космічні переваги при купівлі обладнання TOLON

30.04.2021

Космічні переваги при купівлі обладнання TOLON

Неймовірні новини, виробник висококласного прального обладнання TOLON вітає вас з Днем Космонавтики України і допоможе досягти максимальної продуктивності і якості прання при мінімальних витратах необхідних ресурсів!

Чому пральні машини TOLON можна назвати «космічної технікою?»

Тому що тільки TOLON в конструкції пральних машин використовує ряд унікальних для своєї галузі космічних технологій. Це не просто лазери і роботи у виробництві та наворочені системи управління, а й дещо покруче. Найважливіші деталі пральних машин TOLON — несучий вал і маточина (ступиця) барабана робляться на, імовірно, кращих в світі надточних верстатах германо-японської фірми DMG-MORI. Які широко використовуються в сучасній аерокосмічної промисловості. Це дає TOLON найвищу в галузі точність розмірів і довговічність ключових деталей.

Також, як і в аерокосмічній техніці, в пральних машинах TOLON для захисту від тертя використовується спеціальне керамічне покриття і високотемпературні тефлонові сальники. Завдяки прогресивним космічним технологіям і надміцної конструкції несучого вала та маточини, TOLON — єдиний виробник на ринку, який дає довічну гарантію від їх руйнування. Додайте до цього максимальну продуктивність і якість прання, мінімальні витрати ресурсів і ваше прання з TOLON на самій справжній космічній висоті!

З 2017 р TOLON — входить в екосистеми JENSEN-GROUP — світового лідера ринку обладнання та рішень для промислових пралень.

Тому на протязі цілого місяця з для Космонавтики України та до 12.05.2021 року встановлені спеціальні ціни на виділений асортимент прального обладнання TOLON:

асортимент прального обладнання TOLON

Отримайте додаткову інформацію про умови акції, моделі, технічні характеристики та щодо вартості обладнання у офіційного дилера Толон на всій території України — компанії PROFITEX.

Висококваліфіковані фахівці компанії PROFITЕХ підберуть під індивідуальні потреби Вашого підприємства необхідне пральне обладнання, порекомендують кращі рішення, моделі, компонування, підготують план-проект розміщення з урахуванням оптимізації виробничого процесу, комунікацій і ергономіки, налаштують потрібні програми, навчать використанню ваш персонал і забезпечать працездатність без перебоїв та простоїв у виробництві за рахунок нашої сервісної служби. Ви завжди можете розраховувати на високий професіоналізм, індивідуальний підхід і багатий досвід роботи наших фахівців. Будьте впевнені — ми завжди для Вас відкриті і забезпечимо кращим вибором! Звертайтеся за нашими бескоштовними але корисними і важливими консультаціями прямо зараз!

Реклама

Пропозиція тижня

Постачальник тижня

Технофуд

Технофуд

Теплове, кухонне, холодильне, торгівельне обладнання для ресторанів, кафе, барів

Рекомендуем

Restoran.UA – Все про ресторанне життя Києва

Реклама

Правый нижний 240x400